Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
VARIANTS Dziesmu svētkos.
29.07.2008

Dziedātāji kopā ar Valsts prezidentu un prezidenta kundzi.Šovasar jūlija sākumā izskanējušajos Vispārējos Dziesmu un Deju svētkos Rīgā Dzelzavas pagastu pārstāvēja vokālais ansamblis „Variants”.

Dzelzavieši svētku gājienā. Lai gan kolektīvs ir pieredzes bagāts un visos 13 savas darbības gados skatēs un konkursos augstu vērtēts, iespēja būt Dziesmu svētku dalībnieku pulkā bija pirmo reizi, jo šie bija pirmie Dziesmu svētki, kuros par pilntiesīgiem svētku dalībniekiem tika atzīti arī vokālie ansambļi.
Divas Rīgā pavadītās dienas bija iespaidiem un emocijām pārbagātas. 6.jūlijā „Variants” piedalījās svētku dalībnieku gājienā, kas caur 3 goda vārtiem vijās cauri Rīgai no Krastmalas līdz Dailes teātrim. 9. jūlijā kolektīvs kopā ar Sarkaņu vokālo ansambli sniedza koncertu Dzelzceļa vēstures muzejā, kur notika plaša Tautas lietišķās mākslas izstāde „Es vidū”. „Varianta” uzstāšanās laikā izstādi apmeklēja Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi. Kā spilgta piemiņa par šo dienu tapa dziedātāju kopīgs foto ar prezidentu un prezidenta kundzi.
Atliek vien cerēt, ka nākamajos Dziesmu un deju svētkos Dzelzavu pārstāvēs daudz kuplāks dalībnieku pulks!

Pēc gājiena.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 251 ar 6 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BALLĪTE ar grupu ROLISEKONCERTS Ziemassvētku noskaņāsSolistu apvienības JUBILĀRI koncerts Latvijas dzimšanas dienā.Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncertsIevas Kerēvicas koncertsSveiciens svētkos no Dzelzavas pagasta! Dzelzavā ielīgo un līgo! VIDEOAnsambļa VARIANTS rezultāti konkursā
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |  
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux