Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
PAZIŅOJUMS PAR IZMAIŅĀM NOMAS MAKSĀ MAZDĀRZIŅU UN PALĪGSAIMNIECĪBU ZEMES NOMAI
23.11.2021

 

 

Informējam, ka 2022. gada 1. janvārī stāsies spēkā Madonas novada domes saistošie noteikumi “Par Madonas novada pašvaldībai piederoša vai piekrītoša neapbūvēta zemesgabala nomas maksas apmēru”.

Tas paredz jaunu nomas maksu neapbūvētiem zemesgabaliem personisko palīgsaimniecību vajadzībām vai sakņu (ģimenes) dārza ierīkošanai - minimālā nomas maksas tiek noteikta EUR 10,00 (bez PVN) gadā.

Saistošie noteikumi pieņemti ar 2021. gada 19. oktobra Madonas pašvaldības domes lēmumu Nr. 333 (protokols Nr. 12,33.p.) Par Madonas novada pašvaldības saistošo noteikumu Nr. 11 “Par Madonas novada pašvaldībai piederoša vai piekrītoša neapbūvēta zemesgabala nomas maksas apmēru” pieņemšanu, pamatojoties uz Ministru kabineta 2018.gada 19.jūnija noteikumiem Nr.350 “Publiskas personas zemes nomas un apbūves tiesības noteikumi”.

Gadījumā, ja Jūs kā nomnieks nepiekrītat pārskatītajai nomas maksai, Jums ir tiesības vienpusēji atkāpties no nomas līguma, par to rakstiski informējot Madonas novada pašvaldību vienu mēnesi iepriekš. Iesniegums līguma laušanai tādā gadījumā ir jāiesniedz Madonas novada pašvaldības centrālajā administrācijā Saieta laukums 1, Madona, darba laikā (pirmdien – no plkst.8.00 līdz 18.00, otrdien, trešdien, ceturtdien – no plkst.8.00-17.00, piektdien – no plkst.8.00-16.00) vai tuvākajā pagasta vai apvienības pārvaldē. Elektroniski parakstītu iesniegumu iespējams nosūtīt uz pasts@madona.lv. 

 


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 174 ar 8 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Madonas Dzimtsarakstu nodaļa uz laiku slēgta!Dzelzīši 2021Sveiciens Latvijai 103. dzimšanas dienā!Gaismas ceļš Latvijai!Atcelts īslugu festivāls "Dzelzīši 2021"Paziņojums par pašvaldības transportlīdzekļa izsoliDzelzavas pagasta pārvalde rīko nekustamā īpašuma nomas tiesību izsoli
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |  
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux