Sadaļas
 Meklēt
  
 
  
Svētku eglītes iedegšana.
10.12.2007

8. decembra pievakarē dzelzavieši pulcējās pils pagalmā uz pagasta lielās svētku eglītes iedegšanu.

Pils logos un visapkāt rundālei kā brīnuma gaidās mirdzēja svecīšu liesmiņas. Klātesošos emocionāli uzrunāja skolas direktore Indra Zukure, visus dzelzaviešus ar svētku sākšanos sveica pagasta padomes priekšsēdētājs Elmārs Vaskis. Un ilgi gaidītais brīdis klāt- krāšņi, skaisti , sanākušo aplausu pavadīta, iedegās svētku eglīte. Pēc dažiem mirkļiem gaisā uzvijās neaprakstāmi skaists, daudzveidīgs un grandiozs salūts, visos klātesošajos izraisot patiesu prieku, sajūsmu un īstu svētku sajūtu.
Kultūras namā tovakar pilnā sparā ritēja ziemas sākuma tirdziņš. To organizēja senioru klubiņš „Zīle” sadarbībā ar Dzelzavas pamatskolas čaklajiem rokdarbniekiem. Apmeklētāju interese un pirkšanās kāre bija tik liela, ka vēlīnākajiem pirkt gribētājiem pašgatavoto greznumlietiņu, dāvaniņu un gardumu nepietika.
Ar savdabīgu, smaidu un pārdomu „pēcgaršu” raisošu muzikālu kamerizrādi „Kājas” sanākušos priecēja Gulbenes Tautas teātris (režisore Edīte Siļķēna). Bet paši izturīgākie līdz agrai rīta stundai ballējās grupas „Zeļļi” spēlētās deju mūzikas pavadībā.
Svētku laiks Dzelzavā sācies!


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 164 ar 8 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BALLĪTE ar grupu ROLISEKONCERTS Ziemassvētku noskaņāsSolistu apvienības JUBILĀRI koncerts Latvijas dzimšanas dienā.Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncertsIevas Kerēvicas koncertsEgles iedegšana 6.12Latvijas100. dzimšanas dienas svētku sarīkojums un balle
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |