Sadaļas
 Meklēt
  
 
  
Lāpu gājiens
13.11.2007

9. novembrī kā katru gadu Dzelzavas pamatskolas skolēni devās lāpu gājienā uz parku, lai pie pieminekļa "Par Tēvu zemi kritušiem" pieminētu visus karavīrus, kas cīnījās par mūsu Latvijas neatkarību.

9.novembra vakarā pēc aktīvas, dažādiem pasākumiem pārpilnas dienas Dzelzavas pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās skolas pagalmā, lai ar lāpām rokās dotos gājienā uz parka pieminekli. Gājienā piedalījās arī PII "Rūķis" audzēkņi un skolotāji, speciālās internātpalīgskolas aktīvisti, neliels pulciņš sabiedrības pārstāvju.Pie pieminekļa tika skandētas patriotiskas dzejas rindas, ar klusuma brīdi godināta par Tēvu zemi kritušo piemiņa. Novadpētniecības pulciņa dalībnieki bija sagatavojuši informāciju par Lāčplēša dienu un mūsu tautas likteni izšķirošiem tā laika notikumiem.
Gaiši mirdzēja lāpas skolēnu rokās, klātesošo sirdis sildīja pie pieminekļa likto svecīšu siltums.
Tev mūžam dzīvot, Latvija!


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 151 ar 6 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BALLĪTE ar grupu ROLISEKONCERTS Ziemassvētku noskaņāsSolistu apvienības JUBILĀRI koncerts Latvijas dzimšanas dienā.Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncertsIevas Kerēvicas koncertsLāpu gājiensLāpu gājiens un piemiņas brīdis pie pieminekļa.
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |