Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Dzeldēm 10
18.03.2010

Jubilejas koncerts izskanējis. Kopā ar DZELDĒM- jauniešu deju kolektīvs.13.matra vakarā Dzelzavas kultūras namu iedimdināja sparīgi deju soļi- savu 10 gadu jubileju ar jauku koncertu atzīmēja senioru deju grupa „Dzeldes”.

Koncertu vadīja Marika un Jānis Šķēles. Koncertā pirmajā daļā varēja skatīt atturīgi elegantās dejas „Liepas zied” un „Iesim blakus”, tālāk tika dejotas tautiskās kolektīva zelta fonda raksturdejas: „Es bij loba iemetēja”, „Bobu dancs”, „Upe nesa ozoliņu” un citas. Koncertu vadīja šarmantais un atraktīvais kolektīva vadītājs Jānis Šķēle , kā arī kolektīva pirmā vadītāja Marika Šķēle. Skaistus muzikālus brīžus sagādāja dziesminiece Vita Krūmiņa no Cesvaines.
„Aktīvas, atraktīvas, nenogurdināmas, enerģiskas, spriganas, ui-kur-feinas, lepnas, neatkārtojamas, nepārspējamas, smalkas, skaļas, smaidīgas, „- šie un vēl daudzi, daudzi citi komplimenti jubilejas reizē tika teikti „Dzeldēm”. Kā nu ne- pēdējos gados šis ir viens no pieprasītākajiem Dzelzavas kolektīviem! Jubilāres sveica pagasta pārvaldes vadītājs, kultūras nama darbinieces, „Varianta” dziedātājas, radi, draugi, fani. Kad visi apsveikumi izskanējuši un ziedu klēpji nonākuši jubilāru rokās, pēc īsas pauzes „Dzeldes” pielika jubilejas koncertam „punktu” ar savu visspilgtāko danci- „Vecmāmiņu polku”.
Šis jubilejas koncerts bija īpaši iezīmīgs ar to, ka kopā ar „Dzeldēm” uz skatuves pirmo reizi uzstājās tikko kā izveidotais jauniešu deju kolektīvs. Dejas solis ritēja raiti un pārliecinoši- jauniešu kolektīva kodolu veido kādreizējā bērnu deju kolektīva „Zīļuki” dalībnieki kas savulaik dejas soļus mācījušies un slīpējuši daudzu gadu garumā. Jauniešu uzstāšanās bija gan pārsteigums, gan prieks un lepnums, pār dažu vaigu skatītāju zālē noritēja kāda aizkustinājuma asara…. Dejas ceļš Dzelzavā turpinās!


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 567 ar 0 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BALLĪTE ar grupu ROLISEKONCERTS Ziemassvētku noskaņāsSolistu apvienības JUBILĀRI koncerts Latvijas dzimšanas dienā.Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncertsIevas Kerēvicas koncertsDZELDĒM- jubileja!!!!
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |  
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux