Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Latvijas dzimšanas diena Dzelzavā.
28.11.2008

Dejotāji.17.novembra vakarā dzelzavieši kuplā skaitā pulcējās kultūras namā uz Latvijas dzimšanas dienai veltīto sarīkojumu un koncertu „Skaista, skaista tēvu zeme”.

Variants Pēc svinīga ievada visus klātesošos svētkos sveica un emocionālu uzrunu dzelzaviešiem teica pagasta padomes priekšsēdētājs Elmārs Vaskis. Svētku reizē īpaši tika uzteikti tie dzelzavieši, kas daudz darījuši sabiedrības labā ārpus tiešajiem darba pienākumiem, tādējādi veicinot pagasta sakoptību un izaugsmi: Jānis Lūsis, Normunds Vilmanis, Sandra Deikmane, Astrīda Plotka. Priekšsēdētāja runā izskanēja aicinājums visiem dzelzaviešiem ar savu attieksmi, iniciatīvu un darbu celt godā savu pagastu, kā arī būt objektīviem, izvērtējot savu līdzcilvēku paveikto.
Svētku koncerta pirmajā daļā spēlēja Madonas koklētāju ansamblis „Rasa” Ineses Ābolas vadībā un dziedāja „Variants”. Koncerta otro daļu ievadīja Dzelzavas pamatskolas vokālais ansamblis, bet spraigu dejas soli veselu pusstundu ritināja pašmāju deju kolektīvi Jāņa Sķēles vadībā. Programmu vadīja un klātesošos uzrunāja Indra Zukure. Koncerts izskanēja ar emocionālu kopā būšanas brīdi svecīšu gaismā.
Svētki turpinājās ar balli, kurā muzicēja grupa „Brālīši”.

Koklētāju ansamblis RASA


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 322 ar 5 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Pirmo reizi- muzeja nakts MUCENIEKOSDziesmu un Deju svētku karoga pacelšana DzelzavāDZELZAVĀ DZIED!!!Atskats uz notikušajiem pasākumiem.Lāpu gājiens un piemiņas brīdis pie pieminekļa.Sveiciens Latvijai 103. dzimšanas dienā!Lāčplēša diena 2020
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |