Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Līnijdeju grupa
05.07.2007

Līnijdeju maratons Dzelzavas estrādē2007. gada rudenī līnijdeju grupa "SILVER STEP" uzsāks savu 6.dejošanas sezonu.

Pirmā iepazīšanās ar līnijdejām dzelzaviešiem sākās 2002.gada rudenī, kad līnijdejas mācīt sāka Viktors Leimanis no Cesvaines. Sākumā interesentu skaits bija liels.
2004.gadā notika izmaiņas vadībā un līnijdejas Dzelzavā turpināja mācīt cesvainiete Ieva Graudiņa. Dzelzavas un Cesvaines līnijdejotāji apvienojās vienā kolektīvā un tika izraudzīts grupas nosaukums - "Silver Step''. Grupai radās problēmas sakarā ar vadītājas dzīves un darba vietas maiņu, kuras tika veiksmīgi atrisinātas.
Un tā 2005.gadā līnijdejas Dzelzavā turpina mācit madoniete Ruta Kaļva. Grupas sastāvs nostabilizējas un 2007.gada rudenī "Silver Step'' uzsāks savu 6.dejošanas sezonu. Šajos gados ir apgūtas vairāk kā 100 līnijdejas. Dejas ir visām vecuma grupām un gaumēm. Līnijdejotājas ir piedalījušās līnijdeju pasākumos Alūksnē, Lejasciemā, Taurupē, Cesvainē , Lubānā.
2006.gada augustā tika sarīkots līnijdeju maratons Dzelzavā, kura laikā plašākai publikai tika dota iespēja iepazīties ar līnidejām un to vēsturi. Piedalījās arī viesi no Madonas, Sauleskalna, Mārcienas.
Jaunajā sezonā laipni tiek gaidīti jauni dalībnieki. Mūs vieno dejotprieks, draudzīgs kolektīvs ar jau zināmām tradīcijām un veselīga humora dzirksts!


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 973 ar  


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Liedes upe.Dzelzavas pagasta apraksts.Vokālais ansamblis '' VARIANTSSenioru deju grupa DabaBALLE - grupa ZAĻĀ GAISMASenioru deju grupa
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |