Sadaļas
 Meklēt
  
 
  
Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona koncerts
21.03.2018

14. Aprīlī plkst.19 Dzelzavas kultūras namā ar koncertprogrammu  „Es man tā” viesosies mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kā arī perkusionists Viesturs Samts.

Programmā dueta izpildījumā skanēs populāras latviešu un ārzemju dziesmas intīmā noskaņā, kā arī Ivetas un Roberta oriģinālkompozīcijas ģitāras, vijoles un perkusiju pavadījumā.

Iveta Baumane un Roberts Pētersons ir mūziķi ar ilggadēju pieredzi, ko ir bagātinājuši dziedot un spēlējot dažādos muzikālos projektos, sadarbojoties ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Iveta Baumane - dzied un spēlē vijoli, plašāku atpazīstamību guvusi LNT televīzijas šovā "Dziedošās Ģimenes" un vadot mūzikas raidījumu "Dzintaras Dziesmas", kā arī ir grupas ElektroFolk soliste.

Roberts Pētersons -dzied un spēlē ģitāru, daudzpusīgs mūziķis un dziesmu autors. Roberta singli ("Cīrulis", "Nelaid projām", "Sāksim no jauna", "Mēs", "Tevis Dēļ"u.c.) guvuši atpazīstamību un skan Latvijas radiostacijās.

Viesturs Samts - sitamo instrumentu speciālists, kurš ir sadarbojies ar daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem un spēlējis vairākās grupās: Olga Rajecka, Ieva Sutugova, Arnis Miltiņš, "Eolika", "Turaidas Roze", "Gacho", "ElektroFolk", "GG Choir", "The Originals" u.c.

Ieejas maksa 4 EUR. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā Dzelzavas pagasta pārvaldē ( Tālrunis informācijai 261318915)


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 129 ar 0 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

Vakance DZELZAVAS PANSIONĀTĀJa es būtu grāmata.4.Maijs Par meža ugunsnedrošo laikposmu VAKANCES DZELZAVAS PANSIONĀTĀ.Ainara Bumbiera koncerts Ziemassvētku koncerts Dzelzavas pagasta senioriem.
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |