Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
Informācija.
16.11.2009

Darbu sāk telefonisku veselības aprūpes speciālistu grupa „SOS03”
No, pirmdienas, 2.novembra darbu sāks veselības aprūpes speciālistu grupa „SOS03”, kas ikvienam Latvijas iedzīvotājam sniegs sertificētu mediķu padomu veselības problēmu gadījumā. Zvanot pa tālruni 90002798 pacientiem 24 stundas diennaktī* / 7 dienas nedēļā būs pieejamas ģimenes ārsta, terapeita, pediatra, neonatologa, ginekologa – dzemdību speciālista, pediatra, psihoterapeita, bērnu un ģimenes psihologa, sporta ārsta, arodslimību ārsta, otolaringologa (ausu, kakla un deguna ārsts) speciālistu padomi, ar kuriem sīkāk iepazīties un apskatīt kādi speciālisti ir pieejami būs iespējams interneta adresē www.sos03.lv

„SOS03” mērķis ir situācijā, kad valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi kļūst arvien nepieejamāki un ne visi iedzīvotāji var izbrīvēt laiku gaidīt rindās pie ģimenes ārsta vai cita speciālista lai uzdotu sev interesējošus jautājumus, kas skar veselību un tās aprūpi, „SOS03” speciālisti varēs uzklausīt ikvienu jautājumu par veselību un sniegt padomu pa tālruni. Speciālistu sniegtais skaidrojums neaizstāj vizīti pie ārsta un nav uzskatāms par ārstēšanu, taču mūsu speciālistu padoms noderēs gadījumos, kad vēlēsieties iegūt plašāku skaidrojumu par jums nozīmēto terapiju un izrakstītajiem medikamentiem. Arī gadījumos, kad šaubāties vai jādodas pie ārsta, vai jāsauc neatliekamā palīdzība, jūs uzklausīs un ieteiks kā rīkoties tālāk. Projekta mērķis ir sniegt kvalificētu informāciju ērtā un pieejamā formā, jums atliek apmeklēt mūsu mājas lapu www.sos03.lv un izvēlēties sev piemēroto speciālistu, kuram varat uzdot sev interesējošos jautājumus. Šis pakalpojums ir ērts, viegli saprotams un pieejams visu diennakti.

„SOS03” projekta autors Jānis Kārkliņš: „Veselība ir dārgākais, kas cilvēkam pieder, tādēļ pret to nedrīkst attiekties bezrūpīgi. Ekonomiskās lejupslīdes laikā, kad iedzīvotājiem samazinās iespējas saņemt kvalitatīvu medicīnisko palīdzību, vēlamies ar mūsu projekta palīdzību sniegt iespēju gūt kvalificētu ārstu padomus katram ērtā un saprotamā formā neizejot no mājām. Situācijā, kad darbadienas vakarā nejūtaties labi, Jūs varat piezvanīt mūsu speciālistiem un jautāt, kā pareizāk rīkoties, kas savukārt mazinās nepatīkamus brīžus uztraucoties un ietaupīs laiku, kas dažkārt ir ļoti dārgs.
Ikvienam iedzīvotājam vēlam stipru veselību un lai nekad nav jāmeklē mediķu palīdzība, tomēr gadījumos, kad jums nepieciešams ārsta padoms veselības atjaunošanai, mūsu speciālisti jūs labprāt uzklausīs un konsultēs.”
*speciālistu pieejamība ir mainīga un atkarīga no speciālistu noslodzes

Ar mūsu projekta „SOS03” var sīkāk iepazīties mājas lapā: www.sos03.lv

„SOS03” projekta autors
Jānis Kārkliņš
SIA „HERKULSS” direktors
Tālrunis: 26474722
E-pasts: info@sos03.lv
www.sos03.lv


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 533 ar 3 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

AS Madonas Ūdens paziņojumsBRĪVPRĀTĪGO DARBSKārtība Elzas un Arvīda Lazdupa vārdā nosauktās stipendijas piešķiršanaiAS „Latvijas valsts meži” Vidusdaugavas mežsaimniecība izsludina konkursu „Jaunaudžu kopšana 2011./2012.gados”VID informācijaInformācija par zemes nomas izsoli nekustamajam īpašumam "Bez adreses", Dzelzavas pag.VID informācija
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |