Sadaļas
 
 Meklēt
  
 
  
VID informācija
13.10.2009

Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta
Vidzemes reģionālās iestādes Madonas nodaļa informē:
Deklarācijas būs jāiesniedz
tikai elektroniski!

Atgādinām, ka saskaņā ar likuma „Par nodokļiem un nodevām” 15.panta pirmās daļas 3.punktu ar 2010.gada 1.janvāri nodokļu maksātājiem - kā juridiskām, tā arī fiziskām personām, kas veic saimniecisko darbību, būs jāiesniedz nodokļu un informatīvās deklarācijas Valsts ieņēmumu dienestam (turpmāk –VID) tikai elektroniskā veidā izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu.
Savukārt, nodokļu maksātājiem, kuru juridiskā adrese vai deklarētā dzīvesvieta atrodas administratīvajā teritorijā, kurā nav interneta pieejas infrastruktūras teritoriālā seguma, ir tiesības iesniegt nodokļu un informatīvās deklarācijas rakstiskā veidā līdz 2011.gada 1.janvārim.
VID Vidzemes reģionālās iestādes Madonas nodaļa lūdz nodokļu maksātājus, kuri vēl nav noslēguši elektroniskās deklarēšanās līgumus, bet kuriem ar 2010.gada 1.janvāri būs obligāti jāiesniedz nodokļu administrācijai nodokļu un informatīvās deklarācijas elektroniskā veidā, savlaicīgi reģistrēties par elektroniskās deklarēšanās lietotāju, lai deklarācijas un pārskatus varētu elektroniski iesniegt nodokļu normatīvajos aktos noteiktajos termiņos.
Informāciju par elektroniskās deklarēšanas iespējām varat iegūt VID mājas lapā www.vid.gov.lv sadaļā „Elektroniskā deklarēšana” vai VID Vidzemes reģionālās iestādes Madonas nodaļas Nodokļu maksātāju Konsultāciju daļā (64807352) un Nodokļu iekasēšanas daļā (64807353) Raiņa ielā 3, Madonā.
Papildus informējam, ka š.g. 26.novembrī plkst.10.00 VID Vidzemes reģionālās iestādes Madonas nodaļas 2.stāva Mācību telpā Nr.204, tiek rīkots seminārs „Par VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmas lietošanas iespējām un priekšrocībām”.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 500 ar 6 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

AS Madonas Ūdens paziņojumsBRĪVPRĀTĪGO DARBSKārtība Elzas un Arvīda Lazdupa vārdā nosauktās stipendijas piešķiršanaiAS „Latvijas valsts meži” Vidusdaugavas mežsaimniecība izsludina konkursu „Jaunaudžu kopšana 2011./2012.gados”VID informācijaInformācija par zemes nomas izsoli nekustamajam īpašumam "Bez adreses", Dzelzavas pag.VID informācija
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |