Sadaļas
 Meklēt
  
 
  
Vasara ieskandināta!!!
21.05.2015

Sestdien, 30.maijā, Dzelzavas estrāde bija tērpusies priecīgos balonu pušķos, kam apkārt gozējās krāsainu tauriņu bariņš. Klāt tradicionālais vasaras ieskaņu koncerts, kurā ar saviem priekšnesumiem priecēja visi pagasta jaunākās paaudzes mākslinieki.

Ar plašu, sirsnīgu programmu klātesošos iepriecināja PII "Rūķis" jaunākās un vecākās grupas audzēkņi kopā ar savām audzinātājām. Skanīgi dziedāja Dzelzavas pamatskolas Lielais un Mazais ansamblis, bet dejot prasmi rādīja 3 pamatskolas tautas deju kolektīvi. Dejotāji jau 6. jūnijā pošas uz novada deju svētkiem Madonā, bet vidējā grupa piedalīsies arī lielajos Deju svētkos Rīgā.

Koncerts bija krāsains, priecīgs un smaidīgs, skatītāju rindās sēdošie brāļi, māsas, mammas un tēti visus māksliniekus atbalstīja ar skaļiem aplausiem.. Pasākuma vadītāja Pelīte atzina, ka mēs Dzelzavā protam ne tikai strādāt un gādāt, mēs protam arī dziedāt, dejot, atpūsties un rotaļāties!!!!

Pasākuma otrajā daļā visus priecēja Lielās Lelles no radošās apvienības "Pārsteiguma tēli" ar izrādi "Medus Rausis", kurā Ruksītis, Lācītis un Ezis satikās ar nejauko Mizgrauzi, bet beigās visi pārpratumi atrisinājās un uzvarēja draudzība. Saulīte smaidīja un sildīja jo dāsni. Pasākums noslēdzās ar jautrām rotaļām.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 990 ar 6 


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

BALLĪTE ar grupu ROLISEKONCERTS Ziemassvētku noskaņāsSolistu apvienības JUBILĀRI koncerts Latvijas dzimšanas dienā.Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncertsIevas Kerēvicas koncertsPasākumi vasarā 2016Pasākumi 2014.gada vasarā
 Jauni foto
 | © Dzelzava - Atsauksmēm |